Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Чергову зустріч із трудовим колективом Чугуївщини голова райдержадміністрації Микола Шошин провів у ТОВ «Слобожанський продкомбінат», що у смт Чкаловське.

 

Землякам добре відома смачна і корисна продукція цього підприємства – фасовані в зручну упаковку пастеризоване молоко, ряжанка, кефір, йогурти, сметана, сир, масло, плавлений та твердий сир, сирний продукт. Зовсім скоро з’явиться чергова новинка під торговою маркою «Злата» – згущене молоко із цукром.

Директор підприємства Віталій Марченко ознайомив Миколу Шошина з усіма технологічними циклами виробництва, перспективами розвитку. Важливою подією стало введення до ладу сирного цеху, і відтепер намічається масштабне обладнання дільниці, де буде вироблятися суха сироватка. Це дороговартісний проект, проте кінцевий продукт цілком можливо реалізувати навіть закордонним споживачам.

Після детального знайомства з виробничою діяльністю ТОВ «Слобожанський продкомбінат», який функціонує вже понад шістнадцять років, керівник району провів особистий прийом трудівників цього колективу. Порушені питання стосувались можливості районної влади щодо підтримки торговельної марки «Злата», впровадження різноманітних програм на регіональному та державному рівнях розвитку бізнесу молодими земляками, випускниками вузів тощо.

Голова райдержадміністрації ретельно розглянув кожне звернення, надавши водночас слушні рекомендації та поради. Всі питання розглядатимуть відповідні служби, які й нададуть офіційні відповіді у встановленому порядку.

«Ваше підприємство розвивається, модернізується, але його потенціал використовується далеко не на повну потужність. Тож слід допомогти вам розширити ринки збуту, можливо, серед навчальних та дошкільних закладів, інших районів Харківщини. Також необхідно організувати ділову зустріч для керівників аналогічних підприємств малого та середнього бізнесу в нашому районі, аби спільно проаналізувати й виробити подальшу стратегію розвитку, розглянути існуючі проблеми та дії щодо їх вирішення, – звернувся у заключній промові до трудового колективу Микола Шошин. – Що ж до особистих питань, отримаєте відповіді після їх ретельного розгляду відповідними фахівцями. Впевнений, що прагнення випускників закладів вищої освіти відкрити власну справу в рідному краї однозначно знайде підтримку голови облдержадміністрації Юлії Світличної».