Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Фестиваль

8 вересня 2018 року на фестиваль «Весілля в Малинівці+» до нас завітають зіркові гості. Програма

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Провів захід голова райдержадміністрації Микола Шошин.

 

На початку семінару начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова розповіла про підготовку освітніх закладів району до нового навчального року, відзначивши здійснену значну роботу у цьому напрямі керівниками НВК, шкіл та дитсадків у взаємодії з сільськими, селищними головами.

Із змінами у порядку призначення житлових субсидій познайомив присутніх начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський.

На необхідності розробки проектно-кошторисної документації на об'єкти житлово-комунального господарства наголосила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Ірина Володько. Це є обов’язковою умовою та відправною точкою реалізації соціально важливих об’єктів у населених пунктах, відзначила Ірина Василівна.

«З боку влади як районної, так і обласної буде цілковита підтримка всіх починань, спрямованих на розвиток громад. Але необхідно відпрацювати всі проблемні питання, щоб розуміти, куди насамперед слід спрямувати зусилля, та виробити необхідний алгоритм дій», – сказав, звертаючись до сільських та селищних голів, Микола Шошин.

Низку організаційних моментів з підготовки та проведення відкритого фестивалю обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс» обговорила з присутніми начальник відділу культури і туризму Тетяна Кулешова.