Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Провів захід голова райдержадміністрації Микола Шошин.

 

На початку семінару начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова розповіла про підготовку освітніх закладів району до нового навчального року, відзначивши здійснену значну роботу у цьому напрямі керівниками НВК, шкіл та дитсадків у взаємодії з сільськими, селищними головами.

Із змінами у порядку призначення житлових субсидій познайомив присутніх начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський.

На необхідності розробки проектно-кошторисної документації на об'єкти житлово-комунального господарства наголосила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Ірина Володько. Це є обов’язковою умовою та відправною точкою реалізації соціально важливих об’єктів у населених пунктах, відзначила Ірина Василівна.

«З боку влади як районної, так і обласної буде цілковита підтримка всіх починань, спрямованих на розвиток громад. Але необхідно відпрацювати всі проблемні питання, щоб розуміти, куди насамперед слід спрямувати зусилля, та виробити необхідний алгоритм дій», – сказав, звертаючись до сільських та селищних голів, Микола Шошин.

Низку організаційних моментів з підготовки та проведення відкритого фестивалю обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс» обговорила з присутніми начальник відділу культури і туризму Тетяна Кулешова.