Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Якість надання соціальних послуг клієнтам, адресність та індивідуальний підхід, доступність надання соціальних послуг, ефективність у подоланні складної життєвої ситуації є пріоритетом у роботі спеціалістів Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Він надає соціальні послуги різним незахищеним категоріям населення, серед яких: сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, сім’ї внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, неповнолітні та молодь, які засуджені до покарання без позбавлення волі.

Крім того, центр проводить превентивну роботу щодо запобігання соціальному сирітству та формування у молоді відповідальної поведінки.

З початку 2018 року отримувачами соціальних послуг стали 1165 осіб та сімей, які потребували соціальної підтримки. Ще близько 2000 тисяч осіб було охоплено превентивною роботою, спрямованою на формування навичок відповідального батьківства, сімейних цінностей, безпечної поведінки, недопущення насильницьких дій.

Якість надання соціальних послуг залежить в цілому від якості змін у житті тієї людини, яка звернулась до центру і якій була надана допомога. Лише з початку року соціальними службами району було збережено близько 60 сімей, в яких існував ризик відібрання дітей, а це в свою чергу дало змогу забезпечити право 140 дітей на належне і повноцінне виховання у сім’ї.

Кроки до формування у суспільстві довіри до соціальних служб та виявлення проблем отримувача послуг на ранніх етапах кризи наразі є пріоритетом у роботі центру та запорукою надання якісних соціальних послуг населенню району.