Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

У рамках проекту «Життя триває» до Дня пам’яті загиблих на базі районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч групи взаємодопомоги членів сімей загиблих учасників АТО.

 

Зустріч відбулась за ініціативи голови благодійної організації  «Благодійний фонд «Нація добра» Тетяни Гайворонської та психолога Всеукраїнського проекту «Родинне коло Харківщини» Вікторії Мельман.

Проект «Життя триває» реалізується з метою соціалізації та реабілітації членів сімей військовослужбовців, які загинули внаслідок військових дій на сході України.

Під час першої зустрічі учасники групи взаємодопомоги проходили групову психологічну терапію і навчалися переживати втрату, знаходити ресурси для подолання фізичного і душевного болю, пов’язаного із загибеллю близької людини.

Подібні практики та зустрічі груп взаємодопомоги є основою формування сильного громадянського суспільства. Люди, які живуть мирним життям, батьки й діти,  повинні знати про людей, які люблять свою країну більше за життя, про їх подвиг та про подвиг людей, які змогли перемогти біль і жити далі.

 

Довідково. 29 серпня є Днем пам’яті загиблих захисників України. Травмуючі події війни на сході країни залишили свій слід на кожному із нас, а особливо на тих, хто втратив на війні близьку людину. Сьогодні їм потрібно жити із наслідками цих подій, із втратою, яка залишила свій слід у душі кожного.