Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

День першого дзвоника у Малинівському ліцеї № 1 пройшов яскраво, додавши гарного настрою і приємних вражень учням, викладачам, батькам та гостям.

 

Старшокласники в останній раз переживали зустріч з першим вересневим дзвоником, а першачки нової української школи сіли за новенькі парти у просторих та затишних класах, де вже за новою програмою будуть набиратися знань. 

Розділити радість свята з малинівцями приїхав голова райдержадміністрації Микола Шошин, який побажав учням нових відкриттів, наполегливості та успіхів у навчанні.

«Сьогодні приємно бачити оновлену школу, для чого ведеться постійна планомірна робота щодня та будь-якої пори року. Все, що ми обіцяли, виконано, – підкреслив Микола Миколайович. – Результатом нашої системної роботи є також оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів району, нові меблі, обладнання, підходи в навчанні дітей. І це тільки початок реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенко, які, впевнений, з кожним днем набиратимуть все більших обертів. І не лише в освіті, а й у медицині, особливо сільській. До речі, в Малинівці скоро з’явиться сучасна амбулаторія, збудована з нуля за останніми новітніми технологіями. Завдяки енергійному керівнику області Юлії Світличній Харківщина стрімко рухається вперед. Сьогодні в стислі терміни вирішуються ті проблеми, які накопичувалися роками. Як приклад: на нову українську школу виділено більше грошей, ніж за останні десятиріччя, і це в непростих для країни умовах! Тож нам сьогодні не соромно дивитися людям в очі, бо не словом, а справою підтверджуємо свої обіцянки».

Вітання від голови облдержадміністрації Юлії Світличної зачитав та побажав успіхів на шляху знань Малинівський селищний голова Микола Семер’янов.

Директор гімназії Алла Фендрикова зазначила у своїй промові, що така увага з боку обласної та районної влади, як останнім роками, школі не приділялася більше двох десятиліть. Цьогоріч у гімназії з’явилися новенькі шкільні меблі для першачків, робочі місця для вчителів, зроблено ремонти в деяких приміщеннях за рахунок держбюджету та Малинівської селищної ради. Микола Миколайович та Микола Іванович також подарували два новеньких телевізора для більш зручних занять дітей.

Почесні гості виконали приємну місію – перерізавши стрічки, відкрили нову відремонтовану танцювальну залу, де займатимуться молодша і середня групи хореографічного гуртка, а також сучасно обладнаний кабінет географії, де з’явилася велика чотириметрова трирівнева мультимедійна дошка, якісні колонки, міні-лабораторія, яка показує зміни навколишнього середовища у реальному часі, принтер, сканер, ламінатор, нове метеорологічне обладнання і стенди.