Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

На подвір’ї Новопокровського навчально-виховного комплексу, де проходило свято Першого дзвоника, зібралися святково вбрані учні, їх батьки, вчителі та гості, серед яких – голова райдержадміністрації Микола Шошин.

 

Цей заклад освіти району за підсумками обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад має 13 перемог, що є найкращим результатом, а учениця НВК виборола І місце на Всеукраїнському етапі олімпіади з російської мови. Двоє випускників НВК підтвердили найвищий рівень знань і за результатами ЗНО заслужено отримали золоті медалі, а загалом всі 22 випускники продовжуватимуть навчання у закладах вищої освіти. Тож тут є чим пишатися.

«Я завжди з величезним задоволенням спілкуюся як з учнями та їх батьками, так і з педагогами вашого надзвичайно позитивного колективу, – звернувся до зібрання голова райдержадміністрації Микола Шошин. – Сьогодні мене  приємно вразило те, який вигляд має ваша школа, в якій відновлено актову залу, класи для першокласників обладнано всім необхідним для гармонійного виховання дітей в умовах сучасної української школи.

За роки незалежності України ще ніколи не вкладалося стільки коштів у  технічне та наукове переобладнання галузі освіти. Це вплинуло на значне  поліпшення якості знань, що продемонстрували успішні іспити ЗНО. Ці реальні здобутки – переконлива демонстрація вдалого втілення ініціатив Президента, яким активно сприяє голова облдержадміністрації Юлія Світлична. Тож бажаю всім і надалі добре вчитися і працювати, розвиватися та спільно розбудовувати наш рідний край та країну».

З теплими привітаннями до учнів також звернулися селищний голова Володимир Подколзін, інші поважні гості, директор Новопокровського НВК Любов Луганська.

Учнів двох перших класів, як і всіх «первачків» району, очікував приємний сюрприз у класних приміщеннях – індивідуальні каремати (зручні килимки) для повсякденного використання.