Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Керівник району Микола Шошин відвідав Новопокровський дитячий садок «Колобок», де у невимушеній обстановці поспілкувався з дітлахами, їх батьками та вихователями.

 

Завідувач дитсадка Світлана Маслова, а також батьки вихованців висловили голові райдержадміністрації щиру подяку за постійні увагу та підтримку у виховному та навчальному процесах. «Впевнено, крок за кроком, ми  рухаємося вперед, і ця позитивна динаміка особливо помітна за останні роки, тому ми очікуємо й сприяємо ще більш масштабним перетворенням, – відзначила Світлана Маслова.

Микола Шошин прийняв до уваги усі звернення та побажання земляків, які було висловлено в ході бесіди. Голова райдержадміністрації пообіцяв посприяти появі додаткового ігрового дитячого майданчика на території селища, де також планується спорудження першого на Чугуївщині сучасного багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу під дахом, який діятиме круглий рік, і де займатимуться всі бажаючі, в тому числі із сусідніх населених пунктів.

«Голова облдержадміністрації Юлія Світлична приділяє величезну увагу розвитку інфраструктури, насамперед, у сільській місцевості, й вимагає такої ж активності на місцях, – наголосив у кінці розмови Микола Шошин. – Тому влада має плідно співпрацювати із місцевими громадами й значно поліпшувати умови життя краян.

Я ніколи не цураюсь зустрічей з людьми й завжди відкритий для  конструктивного діалогу, тому добре обізнаний з вашими проблемами і сподіваннями. Будемо поступово вирішувати питання, в тому числі облаштування вашого дитсадка енергозберігаючими вікнами».

Очільник району подарував дітям та вихователям сучасний плазменний телевізор.