Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

3 вересня голова ХОДА відвідала навчальний заклад в Основ'янському районі, який єдиним у місті Харків минулого навчального року брав участь в експерименті з реалізації концепції Нової української школи.

 

«Сьогодні гарний день. День знань - це завжди можливість побачити друзів. Для першачків - познайомитись з тими, з ким будеш навчатися найближчі 12 років. А, можливо, будеш разом усе життя, - сказала Юлія Світлична, звертаючись до учасників та гостей свята. - Цей рік відкриє вас світу як особистостей. І ваші перші кроки в школі, ваші перші перемоги стануть найкращими та першими у вашому дорослому житті».

Керівник області побажала вчителям наснаги, терпіння та впевненості у своїй справі. Батькам - віри у своїх дітей.

«Адже ваша віра в дітей для них важливіша за всі зошити та підручники світу, - відзначила керівник області. - Шановні учні, вітаю вас з початком гарного року. Бажаю вам впевненості, завжди цікавих уроків та гарних оцінок. Навчайтеся добре - допоможе в житті».

Юлія Світлична повідомила, що цього року до загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини йдуть учитися близько 240 тисяч школярів, у тому числі 27 тисяч першачків. Для них рік стане особливим ще й тому, що навчатимуться діти вже в Новій українській школі.

«Головна ідея Нової української школи – це наповнення. Наповнення новою цікавою інформацією уроків, новим обладнанням – класів. У цілому вона має надати можливість дітям відчувати себе вільно, комфортно та надихатися», - сказала Юлія Світлична.

Директор гімназії № 12 Лідія Калмичкова відзначила, що реалізацією в експериментальному порядку концепції Нової української школи в закладі залишилися задоволені.

«Наша школа - єдина зі 186 шкіл міста Харків, яка брала участь у всеукраїнському експерименті. 100 пілотних шкіл України впроваджували державний стандарт початкової школи. У нас є два експериментальних класи, які випробували «НУШ», зараз ці діти - в 2-му класі та продовжуватимуть навчатися за цією концепцією. І знову будуть першими», - розповіла Лідія Калмичкова.

Вона відзначила, що головною складністю було змінити свідомість не тільки вчителів, але й батьків.

«Діти завжди готові до нового, а от батьки звикли до домашніх завдань, сидіння за партами. Часто нам ставили питання про те, коли ж діти почнуть вчитися. І тоді ми просто провели батьківські збори в форматі уроку Нової української школи. Тоді батьки зрозуміли, що це, дійсно, непросто і це, дійсно - навчання. Я позитивно ставлюся до змін, які впроваджує наше Міністерство освіти. Ця програма дає дитині розвиватися, долати складнощі в тому темпі, який зручний для неї», - пояснила директор гімназії.

На прощання голова ХОДА передала навчальному закладу спортивний інвентар, стіл для тенісу та нові книжки для бібліотеки.