Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

В урочистому відкритті події на базі ДЮСШ «ХТЗ» взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. Учасниками свята стали вихованці школи, тренери та олімпійці.

 

Відкриваючи урочистий захід, Анатолій Бабічев привітав присутніх із відкриттям Всеукраїнського олімпійського тижня від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

«Це традиційне свято – починаємо Олімпійський тиждень. 8 вересня країна святкуватиме День фізичної культури та спорту. В області проходить низка заходів до цієї дати. Дуже приємно, що сьогодні ми зустрілися в найбільшій в Україні дитячо-юнацькій спортивній школі «ХТЗ»,  у якій тренується більше тисячі вихованців», - сказав Анатолій Бабічев. 

Директор КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Леонід Задорожний відзначив, що 4 вересня відбудуться показові виступи від знаних спортсменів, також змагання з міні-футболу, зустрічі з олімпійцями, бесіди про здорове харчування, турнір з тенісу тощо.

Анатолій Бабічев нагадав, що цього року стадіон «ХТЗ» відзначає 85-річчя  з дня заснування. Останні 20 років спортивна база перебувала не в найкращому стані.

«Три роки поспіль облдержадміністрація й особисто голова ХОДА Юлія Світлична приділяють увагу створенню належних умов у цьому комплексі. Ми капітально ремонтуємо заклад, приведені до ладу боксерські зали, які сьогодні є найкращими в Україні. Відремонтовані зали штанги, адміністративні корпуси. За декілька місяців завершимо роботи в легкоатлетичному манежі. У 2017-му був повністю оновлений дах, цього року ремонтні роботи тривають у внутрішніх приміщеннях, і, звісно,  - найголовніше – це легкоатлетичне покриття.  Воно буде найсучаснішим не лише у Харківській області, але й у всій Україні», -  сказав Анатолій Бабічев. 

Він також повідомив, що стадіон «ХТЗ» залишається найбільшим центром, де проводяться Всеукраїнські змагання з легкої атлетики.