Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні завершилися 10-денні військово-навчальні збори, які проходили на базі Державної служби надзвичайних ситуацій у Чугуївському районі. Участь у них взяли 297 військовозобов’язаних з Чугуївського, Великобурлуцького, Вовчанського, Печенізького районів та міста Чугуєва.

 

На урочисте шикування приїхали голови Чугуївської райдержадміністрації Микола Шошин, Великобурлуцької райдержадміністрації Віктор Слиш, перший заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Любов Воловик, заступник голови Печенізької райдержадміністрації Ольга Кизим, керівництво обласного та районного військкоматів, ветерани АТО.

Звертаючись до бійців загону, Микола Шошин привітав їх від імені голови облдержадміністрації Юлії Світличної та особисто подякував кожному, хто стояв на плацу.

«Збори пройшли на високому рівні. Кожен з вас під керівництвом досвідчених інструкторів опанував чи відновив бойові навички, – зазначив він у своїй промові. – З упевненістю можу сказати, що ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо створення нової боєздатної української армії виконано повною мірою. Ми можемо пишатися нашими військовослужбовцями, які здатні виконувати всі поставлені перед ними завдання. Наша країна в надійних руках. Та все ж бажаю вам, аби всі набуті вами навички не довелося застосовувати на практиці».

Голова Великобурлуцької райдержадміністрації Віктор Слиш подякував Миколі Шошину за добре організовані збори та підкреслив, що військові навчання бійців територіальної оборони, особливо в тих районах, що межують з Росією, вкрай важливі, а теоретичні та практичні знання, отримані за 10 днів чоловіками та жінками, знадобляться їм і в мирному житті.

Потім кращих військовослужбовців нагородили Почесними грамотами та Подяками командування сухопутних військ Збройних Сил України та  оперативного командування «Схід», Харківського обласного та Чугуївського районного військкоматів, райдержадміністрацій, нагрудними знаками «За заслуги». 47 військовослужбовцям присвоєно чергові звання, ще на 5 офіцерів підготовлено подання також на підвищення у званні.

 

Довідково. Упродовж 10 днів з військовозобов’язаними було проведено практичні заняття з інженерної, тактичної, медичної та розвідувальної підготовки, відпрацьовувалися дії в екстремальних ситуаціях. Вогнева підготовка проходила на полігоні 92-ї ОМБр.