Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Протягом дня 8 вересня на фестивалі обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс» побували понад 75 тисяч людей. Увечері відвідала захід голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, під патронатом та за підтримки якої відбувся фестиваль.

 

Як годиться на весіллі, від Чугуївщини почесній гості вручили весільний коровай та шишки.

«Фестиваль «Весілля в Малинівці – плюс» – це добре відновлення традицій, а також модернізація проведення подібних заходів», – відзначила голова облдержадміністрації Юлія Світлична, підкресливши, що проведення подібних фестивалів сприяє формуванню туристичної привабливості та створенню туристичного клімату в регіоні.

«Фестиваль має прямий підтекст, – зауважила Юлія Світлична. – Сьогодні тут було укладено 9 офіційних шлюбів. Також була можливість для всіх, хто хотів випробувати свої нерви й терпіння, оформити шлюб на один день – зі свідоцтвом. І таких пар було значно більше.

Чим більше в серці любові, тим більше добрих справ. Обласна влада сьогодні інвестує в розвиток територіальних громад Харківщини. Ось в Чугуївському районі ми за 2 останні роки вклали вдвічі більше коштів, ніж за 10 попередніх років. Розвиваємо соціальну сферу, ремонтуємо дороги, будуємо сучасні лікарні. Сьогодні я передаю районній лікарні обладнання на 8 млн.грн. І ми будемо робити це й надалі».

Перед тим, як вручити чугуївцям сертифікат на нове сучасне медичне обладнання, Юлія Світлична привітала головного лікаря Чугуївської центральної районної лікарні В’ячеслава Грушку з державним визнанням його багаторічної самовідданої праці: йому присвоєно звання «Заслужений лікар України».

Голова облдержадміністрації також провела урочисту церемонію нагородження кращих людей Чугуївщини. За сумлінну роботу і вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району Почесною грамотою Харківської облдержадміністрації відзначено Зарожненського сільського голову Ольгу Бичкову, директора Малинівського селищного будинку культури Ольгу Янкову, директора Малинівського ліцею №1 Аллу Фендрікову, генерального директора ТОВ «Агросервіс» ЛТД Володимира Кулика, голову селянського фермерського господарства «Нива» Олександра Марченка, начальника Чугуївського об’єднаного управління Пенсійного фонду Юрія Мерсона.

Подякувавши Юлії Світличній за вітання й подарунки, голова райдержадміністрації Микола Шошин відзначив: «Завдяки допомозі Юлії Олександрівни сьогодні наш фестиваль вийшов чудовим. І нам усім є чим пишатися. В нас є колосальна підтримка Президента України і керівника області, яка, наче локомотив, веде нас вперед до кращого життя».

Ще двома подарунками від очільника області стали фейєрверк та виступ мегазірки Олега Винника.