Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

У ході візиту керівник області Юлія Світлична, яку супроводжував голова Чугуївської райдержадміністрації Микола Шошин, відвідала Кам’яноярузький НВК, центральну районну лікарню ім. Кононенка, міський реабілітаційний центр «Шанс» та сільгосппідприємство «Агросервіс ЛТД».

 

У Кам’яній Ярузі Юлія Світлична оглянула сучасно обладнаний дитячий садочок та капітально відремонтовану шкільну їдальню, для якої подарувала комплект нових меблів.

Під час спілкування з людьми очільник Харківщини зазначила, що ще кілька років тому панувала думка, що такі кардинальні зміни можуть бути у мріях, а сьогодні маємо їх у реаліях. І це лише початок.

«Саме такими повинні бути заклади дошкільної і шкільної освіти у кожному селі, коли мають добрі умови і учні для навчання та розвитку, і вчителі для праці, – сказала Юлія Олександрівна. – Звичайно, це робиться для того, щоб діти досягали високих результатів у навчанні, а згодом і в подальшому житті».

Юлія Світлична підкреслила, що оновлені заклади освіти з’являються у кожному районі Харківщини.

Наступним пунктом робочої поїздки стала центральна районна лікарня ім. М. Кононенка. Керівник області передала лікарні нове надсучасне обладнання.

«Сьогодні ми залишили у Чугуївській районній лікарні рентгеноскоп, флюороскоп, а також апарат УЗД, – повідомила вона. – Цю програму будемо продовжувати: наступного року заплануємо кошти в обласному бюджеті, щоб розпочати тут комплексний ремонт. За 3 роки зміцнимо всі лікарні області. Також ми виконуємо запроваджені ініціативи Президента України Петра Порошенко щодо будівництва сільських амбулаторій, які з’являться і в Чугуївському районі».

Далі голова облдержадміністрації ознайомилася з роботою створеного у Чугуєві у минулому році за кошти місцевого бюджету реабілітаційного центру «Шанс». Неоціненну допомогу проекту надали міжнародні партнери, а саме Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ та Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ. За їх рахунок для центру було придбано реабілітаційне обладнання, оргтехніка та меблі.

«Ми дякуємо міжнародним організаціям за ту увагу, яку вони приділяють Харківській області», – сказала Юлія Світлична.

Після цього вона провела зустріч з аграріями Чугуївщини в «Агросервіс ЛТД». Перш за все вона подякувала сільгоспвиробникам за їхню працю.

«Минулий рік для сільського господарства був дуже вдалим, і ми зібрали рекордний врожай. Цьогоріч, на жаль, погодні умови були не на нашій стороні, але, незважаючи на це, наша область посіла друге місце у країні за збиранням врожаю. І це результат вашої роботи», – зазначила, звертаючись до присутніх, Юлія Олександрівна.

Особливо очільник області підкреслила, що на Харківщині повинні розвиватися всі сфери, зокрема й аграрна.

«Сьогодні кожен житель Харківщини очікує на зміни, на довгоочікуваний результат, – наголосила вона. В області робиться досить багато, адже сьогодні маємо на це підтримку Президента України, і саме за його ініціативи у кожній громаді збільшуються місцеві бюджети, ми додаємо обласний ресурс, ви, як відповідальні сільгоспвиробники, робите свій внесок у розвиток району. Дякую за співпрацю, і надалі чекаємо на вашу допомогу. Адже всі добрі зміни – це результат нашої спільної роботи, який приємно отримувати, який зміцнює нашу державу, область, райони, громади».

Юлія Світлична також зазначила, що лише за останні 2 роки фінансування Чугуївського району збільшилося удвічі рази у порівнянні з 10 попередніми роками.

«Це результат і реальні кроки, яким можна довіряти, – запевнила голова облдержадміністрації. – І будемо рухатися далі. У нас велика кількість проектів, надзвичайно багато роботи – будувати, ремонтувати, реконструювати. У Чугуївському районі будемо продовжувати роботи у сфері ЖКГ, проводити ремонти доріг, дитячих садочків і шкіл. Продовжимо освітлення населених пунктів за програмою «Енергія світла». Цього року розпочинаємо будівництво нових сільських амбулаторій і сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу. Це плани тільки на цей рік. Наступного продовжимо стратегічно розвивати і Чугуївський район, і місто Чугуїв, щоб люди побачили реальні зміни.Можливості є. Влада відповідає за свої дії, виконує всі обіцянки, всі побажання людей, на які вони розраховували дуже довго. А якщо є плани і можливості, команда й бажання – все вийде, і ми будемо пишатися результатами нашої співпраці».