Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

У суботу професійні спортсмени та просто любителі святкували День фізичної культури і спорту. З цієї нагоди на оперативній нараді відзначили тих, хто зробив вагомий внесок в організацію фізкультурно-масової і спортивної роботи у районі та популяризацію здорового способу життя.

 

Їм голова райдержадміністрації Микола Шошин вручив Почесну грамоту та подяку райдержадміністрації та районної ради. Районну відзнаку цього дня отримала і директор Тернівського НВК Тетяна Новицька, яка днями відзначила ювілей від дня народження.

Після привітань Микола Шошин звернувся до присутніх зі словами вдячності за виконану роботу з організації та проведення фестивалю «Весілля в Малинівці – плюс». Схвальну оцінку очільника району отримали сільські та селищні ради, сільгосппідприємства, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районні служби. «Всі спрацювали як єдина, злагоджена команда, тому захід, який є нашою візиткою, пройшов на високому рівні, – відзначив Микола Миколайович. – У фестивалі взяли участь багато представників зарубіжних країн, тож враження від «Весілля в Малинівці – плюс» позитивним чином вплине на імідж як району та області, так і країни в цілому».

У зв’язку з робочим візитом голови облдержадміністрації Ю. Світличної, який відбувся у день проведення фестивалю, Микола Шошин наголосив, що на Харківщині значними темпами здійснюється колосальна робота щодо розвитку населених пунктів та усіх сфер життя. Ініціатором та рушійною силою перетворень є керівник області.

«Попереду у нас багато справ, – сказав голова райдержадміністрації. – У районі заплановано будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу, спорудження та ремонт закладів охорони здоров’я, з’являться на території району додатково ще кілька дитячих майданчиків. Тож націлені на кінцевий результат ми маємо згуртуватися та рухатися вперед».