Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Повідомлення про корупцію

В рамках фестивалю обрядового та сучасного весільного дійства “Весілля в Малинівці+” відбувся традиційний фізкультурно-оздоровчий захід з багатоборства “Богатир Чугуївщини-2018”.

Відкрила змагання, привітала учасників та побажала їм успіхів іспортивних досягнень з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова.

Під час урочистого відкриття змагань перед учасниками і численними глядачами свої навички та спортивну майстерність продемонстрували тренер-викладач з хортингу тайого вихованці з районної дитячо-юнацькоїспортивноїшколи.

За звання “Богатир Чугуївщини-2018боролись 25 спортсменів. Багатоборство складалося з п’яти видів змагань: “Спритний господар”; Котигорошко”; “Атлант”; “Влучний козак; “Буксир”.

Переможцем богатирського багатоборства став Сергій Чиріч з смт Чкаловське, друге місце посів Вадим Лисяк з смт Кочеток, третє місце здобув Микола Загвоздін з с. Мосьпанове.

Призерів і учасників змагань нагородили почесний гість фестивалю заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев та заступник голови Чугуївської райдержадміністрації Валентина Волоцкова.

Спортсмени були нагороджені грамотами, медалями, кубкамита цінними подарунками від райдержадміністрації такомунальної установи “Спорт для всіх”. До того ж ще й овочевою продукцією відСФГ “Дружба” (керівник Геннадій Дерека)