Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Спочатку голова райдержадміністрації Микола Шошин тепло привітав шановних ювілярів – директорів Тернівського НВК Тетяну Новицьку та Кочетоцького дошкільного закладу Лесю Леоненко, вручив їм квіти і побажав усього найкращого.

 

Після цього відбулася відверта розмова Миколи Шошина з керівниками  освітніх закладів про здобутки і проблеми навчального та виховного процесів. Глава району відповів також на численні запитання освітян, у тому числі стосовно перспектив розвитку Чугуївщини.

«Нам не соромно дивитися в очі один одному, тому що ми, по-перше, часто зустрічаємося й разом вирішуємо нагальні питання, а по-друге, нічого не приховуємо, не займаємося окозамилюванням та діємо лише задля спільного блага, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації. – Я дуже радий за наше прекрасне майбутнє – дітей, які вражають невичерпним оптимізмом, своїми знаннями, талантами й здібностями. Тому надзвичайно важливо створити їм належні умови для реалізації величезного потенціалу, тактовно допомогти сформувати активну життєву позицію. Саме цими надважливими питаннями ви успішно займаєтеся, за що я щиро вдячний усій педагогічній спільноті району.

Проте заспокоюватися не варто. Ми й надалі продовжимо поглиблювати інноваційний підхід до справи, використовувати сучасні методи навчання, поліпшувати умови для вихованців та вчителів. Гадаю, всі впевнилися, що ініціативи Президента України, зокрема, в освітянській галузі, цілком виправдали себе і вже приносять очевидні результати. Достатньо подивитися, як реально змінюються на краще школи та дитсадки на Харківщині, на небувалий досі темп позитивних перетворень у соціально-економічній сфері, аби впевнитися, що, насамперед, завдяки невичерпній енергії голови облдержадміністрації Юлії Світличної робиться, як ніколи, багато, а попереду – ще більш грандіозні плани. Тож дякую за взаєморозуміння й – до справи».

Під час наради голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Світлана Скрипник подарувала кожному закладу освіти аптечку першої допомоги. 

Далі керівники закладів освіти за участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової та начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяни Бєлєвцової розглянули питання порядку денного наради – від участі у проектах різних рівнів до організації роботи з підготовки вчителів майбутніх перших класів, належного харчування дітей протягом навчального року тощо.