Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Вже третій рік поспіль у Новопокровському будинку культури діє гурток для дітей «Пряниковий будиночок». В рамках обласного проекту «Разом у майбутнє» для роботи цього гуртка придбано нове обладнання і зроблено ремонт у приміщенні.

 

Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин разом з дітьми селища взяв участь у відкритті нового етапу діяльності гуртка «Пряниковий будиночок».   

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлана Альошина, яка у вільний час працює з діточками, розповіла, що почалося все з участі у двох проектах міжнародної допомоги. А в цьому році на обласний конкурс подали проект «Калейдоскоп – простір всебічного культурного розвитку молоді». Так поступово зробили ремонт у кімнаті, закупили меблі та необхідне обладнання. Три роки тому у гуртку займалося лише 7 діточок, а сьогодні їх вже 240. З ними ліпити, готувати, а потім їсти смачненьке приходять бабусі, мами й навіть тата.

Перший великий захід «Велика різдвяна майстерня» пройшов у минулому році. Майстерня смаколиків, в якій учні самостійно виготовляли  солодкі різдвяні пряники, пройшла майже у всіх навчальних закладах Чугуївського району. Сьогодні «Пряниковий будиночок» за напрямами роботи розділився на кілька гуртків: кулінарія, рукоділля, англійська мова, ігротека, а також гурток робототехніки і Школа лідерства. Заняття у гуртках безкоштовні.

Поспілкувавшись з батьками дітей та взявши участь у майстер-класі з виготовлення пряників, голова райдержадміністрації підкреслив: «Це чудове втілення доброї ідеї у життя. Треба й надалі ставити перед собою амбітні плани і спільними зусиллями депутатів всіх рівнів, органів державної влади та місцевого самоврядування втілювати їх у життя. Перемога проекту у конкурсі «Разом у майбутнє» – тому підтвердження».

Окремо Микола Шошин торкнувся теми будівництва в Новопокровці фізкультурно-оздоровчого комплексу: «Сьогодні в районі, як і по всій Україні, будується багато спортивних, дитячих майданчиків, аби розвивати наших дітей у різних напрямках: футбол, баскетбол, хокей чи просто долучати хлопців та дівчат до активних занять спортом.

Кілька днів тому у нашому районі побувала керівник області Юлія Світлична, яка пообіцяла, що будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у Новопокровці розпочнеться вже скоро. Звичайно, хочеться, щоб у районі будувалося більше таких об’єктів. Та я впевнений, що крок за кроком ми втілимо в життя всі наші найсміливіші проекти, бо в нас є підтримка Президента і керівника області, а також бажання й розуміння того, що наше життя ми в змозі змінити на краще самі».