Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Місцеві мешканці помітили зміни на краще, що відбуваються останніми роками на Чугуївщині та в їх селі, зокрема. Про це вони розповіли голові  райдержадміністрації Миколі Шошину на особистому прийомі.

 

Мосьпанівці із задоволенням відзначають появу в селі нової просторої крамниці, добре обладнаних стоматологічного кабінету та тренажерної зали, оновлених клубу та сільради; поліпшення комфорту у закладі освіти, інші позитивні зміни.

Відвідувачі висловили й особисті прохання, нарікання, пропозиції. Так,  було  вкотре порушено питання переоформлення документів для приватизації будинку, в якому понад двадцять років проживає місцева родина, а дім – досі на балансі Держпродспоживслужби. Очільнику району добре відома ця ситуація й він запевнив, що з боку районної влади зроблено численні запити у відповідні столичні інстанції, які залишилися без відповіді. Щоб процес розв’язання цього питання прискорити, голова райдержадміністрації дав відповідне доручення своїм підлеглим. До того ж Микола Шошин пообіцяв допомогти цій незаможній родині з доставкою дров для опалювання будинку взимку.

За участю фахівців буде ретельно розглянуто налагодження вуличного освітлення на частині вулиці Миру. Це прохання громадян, на думку Миколи Шошина, вирішиться позитивно. Так само, як і забезпечення підвезення дітей з тієї ж вулиці Миру та сусідньої Жарівської до навчально-виховного комплексу, про що  просили їх батьки.

Крім того, голова райдержадміністрації взяв до уваги низку суто особистих звернень, надав слушні рекомендації та поради.

Поспілкувавшись з людьми, керівник району разом з сільськими головою Іваном Шаульським та головою місцевої ветеранської організації Михайлом Красилею, який ініціює перенесення ФАПу до центру населеного пункту, оглянули будівлю, де можливо розмістити цей медичний заклад.

«Всі актуальні проблеми мосьпанівців, які розглядалися на особистому прийомі, буде вирішено, хід їх розв’язання ми тримаємо на контролі, – підсумував чергову зустріч із земляками голова райдержадміністрації. – Мені особливо радісно було почути, що дітей у селі стає все більше і для їх підвезення до школи та садочка потрібен відповідний транспорт. Це – приємна проблема, яку ми вирішимо в першу чергу.

Значну увагу влада приділяє також іншим, більш масштабним проектам. Зокрема, враховуючи високу соціальну відповідальність місцевого інвестора сільгоспвиробництва Олександра Зачепила, нам цілком під силу розмістити ФАП у центрі села, що буде зручно для більшості селян.

Взагалі голова облдержадміністрації Юлія Світлична приділяє особливу увагу соціально-економічній розбудові сільської місцевості на Слобожанщині, всіляко сприяє таким перетворенням та підтримує активність мешканців місцевих громад».