Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Запрошені на засідання сільські та селищні голови, служби, підприємства та організації району надали інформацію про стан справ по кожному населеному пункту Чугуївщини та галузях в цілому.

Враховуючи труднощі минулої зими, особливу увагу було приділено готовності дорожніх підприємств.

«Дорожні підприємства повинні чітко відпрацювати взаємодію з сільськими, селищними радами та керівниками сільгосппідприємств, укласти договори та надавати допомогу технікою під час сильних снігопадів, – зауважив Микола Шошин. – Ми не можемо допустити, щоб люди на селі були відрізані та не мали автобусного сполучення. Також я наголошую на необхідності проведення відповідними службами інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців з питань сплати за газ та електроенергію».

Одним з важливих об’єктів, втілення яких намічається в поточному році, є будівництво нової котельні в смт Кочеток за рахунок коштів обласного бюджету.

На засіданні обговорили також проведення підприємствами житлово-комунального господарства претензійно-позовної роботи з найбільшими боржниками, укладання договорів реструктуризації.

Було заслухано детальні звіти про готовність до зимового періоду теплового, газового та водопровідно-каналізаційного господарств.

На особливому контролі керівництва району стоїть питання заготівлі дров для населення Чугуєво-Бабчанським лісгоспом.

На нараді було озвучено й інші проблеми за окремими галузями, які голова райдержадміністрації Микола Шошин доручив взяти під особистий контроль своєму першому заступнику Григорію Танкову.