Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Запрошені на засідання сільські та селищні голови, служби, підприємства та організації району надали інформацію про стан справ по кожному населеному пункту Чугуївщини та галузях в цілому.

Враховуючи труднощі минулої зими, особливу увагу було приділено готовності дорожніх підприємств.

«Дорожні підприємства повинні чітко відпрацювати взаємодію з сільськими, селищними радами та керівниками сільгосппідприємств, укласти договори та надавати допомогу технікою під час сильних снігопадів, – зауважив Микола Шошин. – Ми не можемо допустити, щоб люди на селі були відрізані та не мали автобусного сполучення. Також я наголошую на необхідності проведення відповідними службами інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців з питань сплати за газ та електроенергію».

Одним з важливих об’єктів, втілення яких намічається в поточному році, є будівництво нової котельні в смт Кочеток за рахунок коштів обласного бюджету.

На засіданні обговорили також проведення підприємствами житлово-комунального господарства претензійно-позовної роботи з найбільшими боржниками, укладання договорів реструктуризації.

Було заслухано детальні звіти про готовність до зимового періоду теплового, газового та водопровідно-каналізаційного господарств.

На особливому контролі керівництва району стоїть питання заготівлі дров для населення Чугуєво-Бабчанським лісгоспом.

На нараді було озвучено й інші проблеми за окремими галузями, які голова райдержадміністрації Микола Шошин доручив взяти під особистий контроль своєму першому заступнику Григорію Танкову.