Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Голова райдержадміністрації Микола Шошин нагородив грамотами та висловив подяку вихователям, відзначивши їх високу професійну майстерність та вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління.

 

Серед них – два колективи дошкільних підрозділів: Зарожненського НВК (керівник Людмила Скляренко) і  Кам’яноярузького НВК (керівник Сергій Сазонов).

Почесними грамотами органів районної влади нагороджено вихователів Тетяну Борець, Наталію Пузікову і Олену Древаль з Новопокровського дитсадка; Галину Дегтяренко і Галину Крючкову з Есхарівського дитсадка, Світлану Сафрронову та старшу медичну сестру Кристину Синьову з Кочетоцького дитсадка.

«У вас надзвичайно важлива та відповідальна професія, від результатів якої залежить майбутнє країни – відзначив очільник району. – Адже саме ви формуєте світогляд юних земляків, вкладаєте в них часточку своєї душі, переслідуєте справжні гуманні цінності. Повірте, що вашу працю цінують органи влади, батьки, кожна громада району, а з часом, коли подорослішають, зможуть оцінити й самі ваші вихованці. Облдержадміністрація під керівництвом Юлії Світличної докладає максимум зусиль для розвитку дошкільної освіти, з якої розпочинається формування особистості дитини.

Бажаю вам так же творчо та сумлінно діяти й надалі, бути прикладом для своїх молодих колег. Здоров’я і щастя вам та вашим родинам».