Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин зустрівся з ветеранським активом району та привітав керівників первинних ветеранських організацій з нагоди Дня ветерана і Дня людей похилого віку, висловивши свою пошану та вдячність нашим батькам і дідам.

 

«Органи районної влади плідно працюють з вами і ми намагаємося, щоб жоден ветеран не залишився без уваги, -  зазначив Микола Шошин, звертаючись до присутніх. – Така позиція влади на Чугуївщині вже є традиційною. І це правильно, бо саме люди старшого покоління займають активну життєву позицію і беруть активну участь в соціально-політичному житті нашого краю.

Ми знаємо, наскільки у вас болить серце за кожного пенсіонера, ветерана війни, інваліда. Тому завжди будемо знаходити можливість для того, щоб цим людям допомогти. А можливості у нас сьогодні завдяки діяльності Президента і керівника Харківщини Юлії Світличної є».

Очільник району вклонився ватажкам ветеранів за патріотизм, стійкість та мужність в часи випробувань і подякував їм за громадську діяльність.

Далі зустріч проходила у форматі запитання-відповідь. Для цього було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району. Голови первинних організацій з Малинівки, Зарожного, Мосьпанового та інші порушили питання стосовно ціни на газ, перевірки газового обладнання перед опалювальним сезоном, відшкодування зекономленого газу, надання послуг електропостачання тощо. 

Голова райдержадміністрації Микола Шошин доручив своїм заступникам взяти під контроль порушені на зустрічі питання, а також вивчити скарги ветеранів по кожному населеному пункту та вжити дієвих заходів для  вирішення цих питань.