Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Між Чугуївським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й Чкаловською об’єднаною територіальною громадою укладено угоду про співпрацю.

 

Цей документ передбачає проведення профілактичної роботи щодо запобігання потраплянню сімей, дітей та молоді у складні життєві обставини, оперативне виявлення таких сімей, участь у роботі мультидисциплінарної команди з питань надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді; участь у спільних семінарах, круглих столах, тренінгах, нарадах з питань здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг; проведення профілактичних заходів серед категорій з ризикованою поведінкою.

Днями у рамках угоди фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у засіданні органу опіки та піклування виконавчого комітету Чкаловської селищної ради, який відбувся у с. Базаліівка. Під час засідання розглядалися питання невиконання батьками обов’язків із виховання та утримання дітей, недопущення порушення прав дітей на безпеку, освіту, належне медичне обстеження та ін.

Цього ж дня у рамках угоди спеціалісти відвідали сім’ї, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з метою обстеження умов проживання дітей та надання сім’ям комплексу соціальних послуг.