Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

3 жовтня голова ХОДА разом із секретарем РНБО України Олександром Турчиновим взяла участь у церемонії передачі Збройним силам України техніки виробництва заводу ім. Малишева.

 

ЗСУ отримали понад 20 одиниць техніки, що вироблена харківськими підприємствами оборонно-промислового комплексу. Юлія Світлична відзначила, що наразі зростання обсягів виробництва демонструють не тільки оборонні підприємства, але й уся машинобудівна сфера області.

«У цілому за два роки бачимо зростання машинобудівної промисловості на 25%. Маємо зростання кількості робочих місць на підприємствах на 4000. Та маємо перспективи на майбутнє. Адже за підсумками Міжнародного економічного форуму, який нещодавно відбувся на Харківщині, маємо домовленості та підписані контракти майже на 6 млрд грн. Отже, на харківських підприємствах будуть замовлення та робота», - сказала голова ХОДА.

Вона відзначила, що, окрім контрактів з іноземними партнерами, харківські підприємства отримують і державні замовлення.

«Окремо хочу виділити такі підприємства, як «Завод імені Малишева», «Турбоатом», «ФЕД», «Харківський плитковий завод», «ХТЗ» та інші, які сьогодні як долучаються до коопераційних замовлень інших підприємств, що мають державні замовлення, так і шукають інші можливості для того, щоб розвиватися», - сказала Юлія Світлична.

Секретар Ради національної безпеки та оборони, вітаючи учасників церемонії передачі військової техніки, подякував керівництву області, а також менеджменту та колективу Харківського заводу ім. Малишева.

«Дякую керівництву підприємства, яке працювало над виконанням державного оборонного замовлення. Я дякую губернатору Харківської області за підтримку оборонного комплексу. І хочу подякувати працівникам підприємства, які своїми руками, своїм професіоналізмом забезпечують надійний щит нашої країни», - сказав Олександр Турчинов.

Він відзначив, що за останні роки в Україні була відбудована не тільки армія, але й підприємства оборонпрому.

«Я згадую 2014 рік, коли була зруйнована армія та зруйнований оборонпром. Оборонні підприємства були фактично доведені до банкрутства. На превеликий жаль, це була свідома політика знищення оборонного потенціалу нашої держави, знищення силових структур, армії, знищення оборонних підприємств. І коли розпочалась війна, необхідно було не тільки відновити Збройні сили. На превеликий жаль, ми змушені були розраховувати виключно на власні зусилля. Виключно на українських патріотів, військових та виробничників. Безумовно, Харків – це промисловий центр, і це завжди був центр бронетанкової техніки. І дуже важливо, що ми відновлюємо цей потенціал».