Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

На минулому тижні в Чугуївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості відбулася чергова зустріч роботодавців з безробітними, в якій взяв участь 31  шукач   роботи.

 

 Перед учасниками заходу виступили   представники  Державного  підприємства   “Чугуївський  авіаційний  ремонтний  завод”  -  начальник відділу кадрів Віра Болеховська і помічник  начальника  служби безпеки  В’ячеслав Камков.

Авіазавод має багату історію. Його було створено 1 вересня 1938 року як авіаційні ремонтні майстерні Чугуївського військового авіаційного училища,  в 1952 році майстерні було виведено зі складу училища та переформовано в  авіаційну ремонтну базу. У 1963 році, у зв’язку  із зростанням обсягів ремонту реактивної авіаційної  техніки,   авіаційну  ремонтну базу було перетворено на  авіаційний ремонтний завод Військово-Повітряних  Сил.

Зараз підприємство спеціалізується на ремонті  та модернізації авіаційної техніки , виготовленні засобів наземного обслуговування  літаків, а також на ремонті, повірці та калібруванні вимірювальної техніки спеціального та загальновійськового призначення.  Одним з напрямків діяльності Чугуївського авіаційного ремонтного заводу є виробництво та ремонт безпілотних літальних апаратів.

Корисною інформацією для відвідувачів стала стабільна  заробітна плата, повний соціальний пакет, відшкодування  проїзду   на роботу  та можливість застосування  гнучкого графіка роботи.

Представники авіаційного підприємства  запропонували присутнім безпосередньо відвідати  виробничі приміщення та ознайомили їх з умовами праці  на виробництві та робочих місцях.

На сьогоднішній день підприємству потрібні: інженер з авіаційного обладнання, слюсар з ремонту літальних апаратів,  монтажник електроустаткування літальних апаратів,  інженер авіаційного обладнання, радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування, слюсар-механік з ремонту авіаційних приладів,  монтажник електроустаткування літальних апаратів, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар з ремонту агрегатів, токар-універсал,  газоелектрозварник, штукатур,  слюсар з ремонту агрегатів, маляр, радіомеханік з ремонту радіоелектронного  устаткування.

Багато учасників заходу залишилася після презентації для індивідуальної співбесіди.