Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Напередодні Дня працівників освіти голова райдержадміністрації Микола Шошин побував в навчально-виховних закладах району, де поспілкувався з місцевими вихованцями, їх батьками та педагогами.

 

Разом з керівником району до навчально-виховних комплексів, що розташовані у сусідніх Новопокровці, Введенці та Терновій, завітав і відомий на Чугуївщині підприємець-меценат Олександр Зачепило.

М. Шошин тепло привітав працівників освіти із професійним святом, висловив їм щиру подяку за творчу, натхненну і плідну працю, побажав подальших успіхів, здоров’я та родинного благополуччя, подарував солодкі кондитерські вироби до святкового чаювання.

Спілкування гостей з педагогічними колективами у неформальній обстановці було жвавим, відвертим та корисним. Із зацікавленістю М. Шошин та О.Зачепило відвідали класні кімнати та кабінети. Голова райдержадміністрації відповів на численні запитання, зокрема, про динамічну розбудову рідного краю, пообіцяв розглянути й вирішити конкретні питання.

«Я задоволений тим, як стрімко та невпинно стають комфортнішими та привабливішими наші школи та дитсадки. Я часто відвідую навчальні заклади і кожного разу спостерігаю значні зміни на краще – це красномовне свідчення дійсної турботи про підростаюче покоління, – зазначив Микола Шошин. – Реформи, ініційовані Президентом, вдало втілюються на Харківщині командою однодумців на чолі з Юлією Світличною.

Тільки подивіться, як змінилися НВК, в яких побував сьогодні! Я просто у захваті від нових фізичного кабінету та актової зали у Новопокровці, класів для першокласників, сучасних кабінетів з української мови, облаштування яких закінчується днями. Все це дає змогу значно поліпшити якість навчання, і наш район вже потужно прогресує за підсумками ЗНО. Тож надзвичайно важлива для суспільства праця педагогів приносить бажані результати, і це дуже добре».

Важливо відзначити, що всі працівники освіти Чугуївщини отримали перед професійним святом премії у розмірі місячного окладу.

Тернівському НВК голова облдержадміністрації Юлія Світлична подарувала шість нових сучасних комп’ютерів. У вересні директор закладу звернулася до керівника області з проханням надати допомогу у забезпеченні навчально-виховного комплексу комп’ютерною технікою. Для вирішення даного питання знадобилося менше місяця. 

Районною владою винайдено можливість встановлення найближчим часом у Новопокровському та Введенському НВК енергозберігаючих вікон, повідомив Микола Шошин. Для чого буде збільшено асигнування від запланованого раніше.