Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

«За дорученням голови облдержадміністрації Юлії Світличної та від керівництва району щиро вітаю вас і бажаю успіхів всій вашій громаді, – сказав Микола Шошин. – Дуже радий з того, що з кожним роком Іванівка помітно стає кращою. 

 

Впевнений, що так само невпинно ми разом будемо рухатися вперед, і земляки постійно це відчуватимуть та сприятимуть цьому процесу. Адже завдяки потужній підтримці Юлії Світличної ваша об’єднана територіальна громада додатково отримала кошти на встановлення сучасних модульних  котелень,  ремонт доріг, втілення програми «Енергія світла». Тож зі святом, і до нових звершень!».

Виконуючий обов’язки старости села Віталій Гончаров із задоволенням констатує, що його рідний населений пункт, де проживають близько 1300 мешканців, активно розбудовується. Тут з’явилася оригінальна дерев’яна церква, завдяки впровадженню енергозберігаючих найновіших технологій всі вулиці вечірньої години освітлюються, організовано централізоване вивезення сміття. Створено комфортні умови для понад ста дітей у місцевих школі та дитсадку.

Тут налагоджено соціальну сферу й транспортне сполучення. Розпочато масштабну реконструкцію колишнього двоповерхового клубу, яку планується завершити через рік, до чергової 95-ї річниці села. У просторій будівлі розмістяться сільська рада, офіс агрофірми «Іванівський лан», гурткові кімнати для аматорів сцени тощо.

На території села реалізується державна програма з розвитку мінерально-сировинної бази України, і краяни з розумінням ставляться до діяльності геофізичної компанії «Вікоіл ЛТД», яка займається розвитком вітчизняного газовидобування. У подальшому буде модернізовано дороги, комунальну інфраструктуру, і подібна динаміка свідчить про оптимістичне майбуття.

Чудовим подарунком від глави району та підприємця-мецената Олександра Зачепила став яскравий виступ народного естрадного колективу Чугуївського РБК «Санта-Лючія», а концертну програму підхопили місцеві аматори сцени, яку увінчала запальна дискотека.

Дітлахи тим часом із задоволенням бавилися на ігрових атракціонах, а всіх бажаючих запрошували до святкового столу.