Консультує НАДС
Оголошення
Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА
докладніше >>Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:
докладніше >>Телефон довіри Держаудитслужби
докладніше >>Учасникам АТО
Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки за тел. 2-34-98, 093-462-34-98
докладніше >>Архів новин
Лютий 2019 |

Повідомлення про корупцію
12 жовтня о 18:00 підопічні Андрія Шевченка чекають на вболівальників у Харкові. Про це повідомили в прес-службі Федерації футболу України.
«У рамках підготовки до матчу третього туру Ліги націй проти збірної Чехії, вже за доброю традицією, наша команда проведе відкрите тренування для вболівальників», - розповіли в ФФУ.
На тих, хто прийде привітати національну збірну, чекає цікава програма: спеціальні гості, розіграші, можливості передати свої побажання, сфотографуватися зі своїми кумирами, а головне — стати свідками залаштункових настанов головного тренера національної збірної України Андрія Шевченка. Вхід на тренування – вільний.
Нагадаємо, сам матч Україна - Чехія відбудеться 16 жовтня о 21:45 на стадіоні ОСК «Металіст». Квитки можна придбати онлайн на сайті Esport та в касах стадіону.