Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин та підприємець-спонсор Олександр Зачепило відвідали навчально-виховні комплекси Великої Бабки, Зарожного та Кам’яної Яруги.

 

Вони тепло привітали працівників закладів освіти з минулим у неділю професійним святом й плідно поспілкувалися із педагогічними колективами щодо поточної діяльності та планів на перспективу. Важливі й актуальні діалоги стосувалися також розвитку місцевих громад, регіону в цілому.

Останніми роками шкільні та дошкільні навчальні заклади Чугуївщини стали більш привабливими та комфортними, при цьому в них значно поліпшилася якість виховання та освіти. Про це свідчать, наприклад, оригінальний краєзнавчий музей та спортивна зала у Великій Бабці, класи для першокласників у Зарожному, сучасна їдальня у Кам’яній Ярузі. Ці навчально-виховні комплекси взагалі стали в населених пунктах справжніми осередками духовності, окрасою місцевих громад.

Завдяки спільним злагодженим зусиллям районної влади, місцевих ініціативних мешканців, депутатського корпусу питання освіти в Чугуївському районі вирішуються першочергово.

«Я задоволений позитивною динамікою перетворень, а особливо мене радують успіхи нашого підростаючого покоління. У нас надзвичайно здібні й талановиті діти, тому потрібно лише якомога активніше допомагати їм реалізувати неабиякий творчий потенціал, формувати гуманний світогляд. Це відповідальне і надважливе призначення достатньо успішно реалізує педагогічна спільнота Чугуївщини, – зазначив Микола Шошин. – Щиро вітаю вчителів, вихователів, батьків, всіх причетних до цієї справи земляків і впевнений, що завдяки повсякденній підтримці з боку керівника області Юлії Світличної ми надалі ще більш ефективно діятимемо в цьому напрямку».

Очільник району відзначив подяками кращих вчителів та вручив педколективам навчально-виховних комплексів солодкі подарунки.