Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Розпочалося воно відеофільмом «Добро починається з тебе», а далі ведучі коротко охарактеризували діяльність кожної районної служби, що працює на ниві соціального захисту.

 

Голова райдержадміністрації Микола Шошин подякував соцпрацівникам за самовіддану працю від керівника області Юлії Світличної, від себе особисто та мешканців Чугуївського району.

Звертаючись до винуватців свята, очільник краю сказав: «365 днів року ми з вами працюємо пліч-о-пліч. Тому влада розуміє ступінь вашої відповідальності. Ви високопрофесійно займаєтеся дуже важливою і потрібною людям справою. Україна починається з кожного з нас. Від того, як ми ставимося до своїх професійних обов’язків, залежить рівень життя громадян у нашому районі, в області та країні».

Голова райдержадміністрації зазначив, що соціальні працівники володіють мистецтвом налагоджувати зв’язки між людьми. Тому сьогодні, коли ведуться бойові дії на Сході і разом з тим втілюються в життя вкрай необхідні для країни реформи, фахівці соціальної сфери ще й ведуть роз’яснювальну роботу серед населення стосовно дійсного стану справ в Україні, запобігаючи тим самим розповсюдженню чуток і дезінформації.

Микола Шошин нагородив відзнаками органів районної влади кращих представників галузі, серед них – працівників сіл та селищ району, які стоять на передовій соціальної роботи. На святі окремо подякували ветеранам, які багато років свого життя опікувалися соціальними проблемами земляків.

Колективи «Санта Лючія» та «Бояничі», співаки районного будинку культури порадували присутніх концертною програмою.

 

Довідка. Сьогодні в соціальній сфері Чугуївщини працюють близько 250 чоловік. Соціальні послуги населенню надають фахівці  управління праці та соціального захисту населення Чугуївської райдержадміністрації, Чугуївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації, Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості, Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районної організації Товариства Червоного Хреста України.