Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Погашення заборгованості з податків і зборів до бюджетів усіх рівнів є проблемою. Над її вирішенням в райдержадміністрації працює комісія з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

 

Як повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлана Альошина,  за  9 місяців 2018 року проведено 9 засідань комісії, на яких розглядалися питання виявлення відокремлених підрозділів підприємств та організацій, які, здійснюючи господарську діяльність на відповідній території, не сплачують податки до місцевих бюджетів району, та стан погашення підприємствами-боржниками заборгованості до бюджетів всіх рівнів та Пенсійного фонду України.

З метою отримання інформації щодо проведеної роботи з ліквідації заборгованості минулих періодів по фізичним і юридичним особам-платникам податків Чугуївського району здійснювалися спільні заходи з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Харківській області.

На засіданнях комісії, зокрема, обговорювався звіт Миколи Семер’янова,  Малинівського селищного голови стосовно виникнення заборгованості в сумі 28,7 тис.грн товариства з обмеженою відповідальністю «Еталон охорона». Заборгованість досі не ліквідовано.

Неодноразово на засідання комісії запрошувалася секретар Есхарівської селищної ради Олена Тишкевич з питання ліквідації заборгованості по податку на доходи фізичних осіб Есхарівського ЖКЕУ-2011 у сумі 635,2 тис.грн і КП «Домовой» у сумі 22,1 тис.грн. Стосовно цих підприємств необхідно розпочати процедуру банкрутства.

У загальній сумі заборгованості до бюджету району більше 800 тис.грн складає пасивний борг по підприємствах, які знаходяться або в стадії ліквідації (Малинівський державний машинобудівний завод, КП «Домовой», КП «Чугуївська саночистка»), або по яких направлено інкасові доручення до установ банків, але кошти на рахунках відсутні (Чкаловське ВУЖКГ, Есхарівське ЖКЕУ-2011).

Комісія з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів розробляє свої рекомендації для кожного конкретного випадку.