Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сільські, селищні голови та секретарі рад зібралися на традиційний семінар-нараду, який провів голова райдержадміністрації Микола Шошин. Розглянуті питання були нагальними і стосувалися розвитку територій та соціального захисту.

 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Бурейко відзначила у своїй доповіді важливість проведення цілеспрямованої роботи щодо виконання місцевих бюджетів та прийняття до 25 грудня головного фінансового документа на наступний рік. Вона також подякувала керівникам органів місцевого самоврядування за підтримку соціальних ініціатив: забезпечення безплатним харчуванням школярів, виділення коштів для пільгового контингенту тощо.

Із змінами у порядку призначення житлових субсидій познайомив присутніх начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський.

З числа першочергових для громад є питання реконструкції, будівництва або капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства. Для включення їх до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік сільським та селищним радам необхідно подати відповідні пропозиції за умов наявності проектно-кошторисної документації. Це підкреслила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктурирайдержадміністрації Ірина Володько.

На необхідності організації роботи щодо проведення призову громадян на строкову військову службу восени 2018 року наголосив т.в.о. військового комісара Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату Ігор Кулешов, довівши до присутніх планові показники та результати виконання. 

Голова райдержадміністрації Микола Шошин підкреслив, що шляхи вирішення важливих питань життєдіяльності населених пунктів необхідно шукати на місцях. «Результати позитивних перетворень напряму залежать від ініціативи та активності керівників місцевих громад, – сказав Микола Миколайович. – Така дієва підтримка сприятиме і більш ефективному втіленню реформ, ініційованих Президентом та урядом».