Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

У ХОДА обговорили питання щодо підготовки та проведення заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні.

 

Засідання організаційного комітету відбулось під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка. Він відзначив суспільну важливість проведення пам’ятних заходів. Також Михайло Черняк підкреслив необхідність гарантування безпеки під час проведення заходів у дні жалоби.

«Харківська область за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної провела низку підготовчих заходів до роковин, серед яких – видання другої книги «Національна книга пам’яті жертв 1932-1933 років в Україні. Харківська область» та створення музею жертв Голодомору», - повідомив Михайло Черняк.

Книгу пам'яті презентують у день роковин. Як зазначив редактор сектору редакції книги «Реабілітовані історією», відділу аналізу інформації та видавництва КП «РІЦ» Ігор Шуйський, друга книга була підготовлена та опублікована в короткі терміни. Як і перше видання, вона отримала високу оцінку фахівців.

«Дякуємо голові області за можливість висвітлення важливого для нашого народу питання. Харківщина стала єдиною в Україні областю, де вийшло друге видання книги до цієї дати, - сказав Ігор Шуйський. – У першому розділі книги вказані імена 34409 жертв Голодомору з 11 районів Харківської області. У другому - опубліковано документи, а в третьому – ілюстрації. Відзначу, що значна частина жертв, які в ті роки загинули від голоду, - це діти. У перспективі розраховуємо підготувати до публікації третю книгу».

У день роковин після покладання квітів на Меморіалі жертвам Голодомору планують відкрити музей.

«Музей знаходиться поруч з пам’ятником, - зауважив начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина – Тут буде презентовано речі жертв та документи, які ми збирали по всій області».

За інформацією заступника директора Департаменту масових комунікацій ХОДА Ігоря Ісаєнка, згідно з планом заходів у місті також передбачено проведення громадської ходи від майдану Конституції до Молодіжного парку та Всеукраїнської акції «Запали свічку».