Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні в райдержадміністрації відбулася співбесіда соціальних служб з кандидатом у патронатні вихователі та його помічником з метою підготовки рекомендацій сім’ї про здійснення патронату над дитиною.

 

З метою налагодження взаємодії під час реабілітації дитини у сім’ї патронатного вихователя до співбесіди були запрошені усі суб’єкти, які діють в інтересах дітей та родини.

Патронат – це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім’ї, яка передбачаєтимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова зазначила, що Чугуївський район пишається динамікою створення патронатних сімей у районі та людьми, які мають настільки велике серце, щоб допомагати дітям, які з певних причин не можуть проживати у власній сім’ї. Це вже друга патронатна сім’я у Чугуївському районі, яка діє на території Малинівської громади.

Патронатні вихователі протягом вересня-жовтня проходили навчання за спеціальною програмою підготовки, яка передбачає жорсткий відбір кандидатів та всебічне вивчення теми захисту прав дітей, та отримали позитивні рекомендації за результатами навчання.

Усі члени засідання, серед яких директор Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Хватинець, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Рябініна, заступник голови Малинівської селищної ради Євген Чудний, представники служби у справах дітей, відділу освіти, культури та спорту Малинівської селищної ради, представники медичних установ, управління праці та соціального захисту населення та районного відділу поліції, активно обговорювали концепції розвитку патронату у районі та шляхи взаємодії з метою забезпечення найкращих інтересів дітей та збереження цінності сімейного виховання.

Наступним кроком стане укладення договору із патронатними вихователями, який покладе початок функціонуванню ще одної патронатної сім’ї на території району.