Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

В ліцеї навчаються 440 учнів, і до останнього часу їм в їдальні не вистачало меблів, на кухні працівники використовували дуже старе обладнання. Завдяки участі в обласному конкурсі «Разом у майбутнє» ситуація кардинально змінилася на краще.

 

У конкурсі міні-проектів здобула перемогу місцева громадська організація «Наше майбутнє» (керівник – Людмила Бєлінська).

Нові обідні столи та стільці, кухонне обладнання – технологічні столи для приготування їжі, раковини для миття продуктів та посуду, м’ясорубка, жарова шафа, пристосування для підігріву страв, шафи для посуду – тепер дозволяють значно поліпшити умови праці кухарів та якість харчування учнів. У ліцеї вже розроблено нове меню, а вартість повноцінного обіду з трьох страв складає 15 грн.

Кошторис цієї докорінної модернізації становить близько 250 тис. грн, і це  вже третій реалізований у ліцеї проект у рамках конкурсу «Разом у майбутнє». До цього тут встановили енергозберігаючі вікна в їдальні та спортзалі. Зараз малинівці розробили черговий проект, який передбачає придбання сучасного комп’ютерного класу.

«Поздоровляю всіх з цим значним здобутком вашої об’єднаної територіальної громади від голови облдержадміністрації Юлії Світличної та від себе особисто, – сказав голова райдержадміністрації Микола Шошин. – Я впевнений, що завдяки плідній співпраці всіх гілок влади, депутатського корпусу та громадськості ще навіть у цьому році перелік подібних масштабних перетворень збільшиться. Якщо кожен з нас окремо та всі ми разом активно сприятимемо розбудові рідного краю, то будемо краще жити в своїй громаді, на Слобожанщині, у країні в цілому».

Справжньою окрасою заходу став чудовий танок «юних кухарів» у виконанні учнів молодших класів.