Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На оперативній нараді, яку провів голова райдержадміністрації Микола Шошин, першим питанням було презентовано проект Закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні.

 

Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Марина Горовенко познайомила присутніх з основними положеннями документа, відповідно до якого послуга реєстрації місця проживання буде доступною он-лайн; скасовуються додаткові документи і довідки; внесення відміток до паспортів про місце проживання буде не обов’язковим і здійснюватиметься лише за бажанням особи; скасовується паперовий документообіг; реєстрація та зняття з неї здійснюватиметься в автоматичному режимі тощо.

Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков доповів про стан реалізації проектів з будівництва амбулаторій. У районі незабаром мають з’явитися 4 будівлі медзакладів – у смт Малинівка (дві), с. Кам’яна Яруга та смт Введенка. Загалом у Харківській області буде споруджено 55 амбулаторій, які було розділено на два етапи. До першого потрапили малинівська та кам’яноярузька, щодо яких вже виконано всі підготовчі роботи. Будівництво ще однієї малинівської та введенської амбулаторій заплановано на наступний рік.

З інформацією про виконання доручень за результатами зустрічі голови райдержадміністрації та голови районної ради з мешканцями територіальної громади смт Кочеток виступила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько. Забезпечено виконання заходів щодо налагодження належної роботи внутрішньобудинкової системи теплопостачання в житлових будинках; розробки механізму проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення; здійснення розрахунку та затвердження економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію тощо.

Стан справ у сфері охорони здоров’я охарактеризувала у своїй доповіді заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, повідомивши, що мережа медичних закладів району представлена 4 підприємствами: центральною районною лікарнею, районним, Чкаловським та Малинівським центрами первинної медико-санітарної допомоги. Детально розповіла Валентина Михайлівна про систему фінансування галузі.

Голова райдержадміністрації наголосив, що метою діяльності владних структур має бути поліпшення життя людей. «Для цього створено всі умови – є державні програми, які фінансуються у повному обсязі, – відзначив Микола Шошин. – Тому, щоб ініціативи Президента України мали реальне втілення, у процес змін життя на краще на місцях повинні включитися всі – і органи місцевого самоврядування, і керівники підприємств та служб району».