Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Цього року районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочав акцію «16 днів проти насильства» засіданням круглого столу з учнями Кочетоцької загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів.

 

Вперше фахівцями застосовано формат круглого столу, учасниками якого стали не організації та установи району, на які покладено здійснення заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству, а представники учнівської Школи лідерів.

Такий формат заходу дав змогу почути думку дітей про домашнє насильство та факти його прояву у повсякденному житті, дізнатися про їх роздуми їх щодо нетерпимості до проявів жорстокості та обговорити проблеми булінгу в школі.

Учасники круглого столу прослухали міні-лекцію, присвячену насильству та його проявам, а також взяли участь у брейн-ринзі та самостійно розробили заходи щодо протидії насильству за допомогою конкурсу учнівських плакатів.

Під час заходу представники Кочетоцької школи лідерів вільно висловлювалися щодо жорстокості та насильства у житті, будували асоціативні ряди, активно брали участь в обговоренні наслідків насильства та давали власні поради щодо протидії жорстокому поводженню як на рівні школи, так і на рівні суспільства.

 

Довідково. Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка має на меті привернення уваги громадськості до фактів домашнього насильства та формування нетерпимого ставлення до їх проявів.