Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Першу команду зі 150 захисників України сформували в Харківському обласному військовому комісаріаті.

 

До переліку ввійшли військовослужбовці, що належать до військового оперативного резерву першої черги. Усі вони мають бойовий досвід та добровільно прийшли до районних військових комісаріатів.

«Більшість після 26 листопада самі телефонували нам, аби дізнатися, коли ж їм потрібно прибути», - зазначив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

За його словами, впродовж наступних 15 діб у одному з військових з’єднань Сухопутних військ резервісти пройдуть збори, в ході яких вдосконалять свої професійні знання та навички. За час, поки формувалася команда резервістів, посадовці обласного військкомату довели армійцям основні положення законодавства з питань тилового, фінансового, соціального забезпечення та порядку проходження зборів. Офіцери за своїми напрямками надали відповіді на питання, що цікавили воїнів, та побажали їм успішного проходження зборів. За словами полковника Юрія Калгушкіна, протягом поточного тижня буде викликано інших резервістів та військовозобов’язаних, яких направлять до різних бойових колективів Збройних сил України.

Паралельно на Харківщині проводитимуться збори з особовим складом, приписаним до підрозділів бригади територіальної оборони, що також є важливим елементом зміцнення обороноздатності України.