Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

В межах Декади зайнятості для людей з інвалідністю фахівцями Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних з цієї категорії населення було проведено семінар та міні-ярмарок вакансій.

 

Під час заходів велося широке інформування шукачів роботи, яким за станом здоров'я важко конкурувати на ринку праці, зокрема, про таке:

- особи з інвалідністю мають можливість здійснювати свої права людини, особливо у галузі зайнятості; як у сільській місцевості, так і у міських районах вони повинні мати рівні можливості для заняття виробничою і прибутковою діяльністю на ринку праці;

- нормативно-правові акти у галузі зайнятості захищають від дискримінації осіб з інвалідністю і усувають перешкоди для їх працевлаштування, наприклад, забезпечення належного професійного навчання, створення вакансій для осіб з інвалідністю; заохочують роботодавців створювати відповідні умови для працівників з різними формами інвалідності; сприяють залученню таких працівників до розробки програм підготовки кадрів і програм зайнятості у державному, приватному та неофіційному секторах, включаючи встановлення гнучкого робочого графіку, неповного робочого дня, розподіл посад, самостійну зайнятість осіб з інвалідністю тощо.

Також присутніх на заході поінформовали про підприємства м.Харкова, м.Чугуєва та Чугуївського району, які здійснюють підбір персоналу саме з цієї цільової аудиторії. Цього разу до служби зайнятості завітали представники ТОВ "Агросервіс ЛТД", які запропонували присутнім вакансії охоронників та розкрили вимоги до кандидатів.

Працювати може кожен, хто прагне цього; право на труд не обминає людей з інвалідністю – такі акценти була поставлено фахівцями. У результаті цих заходів одну особу працевлаштовано на громадські роботи, одна виявила бажання пройти профнавчання в ХЦПТО за професією "косметик" (за висновками профдіагностичного тестування в неї великі шанси бути успішною в новій професії).