Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Євгеній Шахненко разом з головою райдержадміністрації Миколою Шошиним в райдержадміністрації уважно вислухали жителів Чугуївського району.

 

  

Мешканці населених пунктів звернулися з питаннями щодо ремонту дороги державного значення «Первомайськ-Балаклія-Шевченкове» у межах села Волохів Яр, ремонту покрівлі Новопокровського НВК, встановлення дитячого майданчика у Кочетку.

У Волоховому Яру у приміщенні, де знаходиться амбулаторія, на другому поверсі є можливість влаштувати соціальне житло, яке дуже потрібне громаді. З проханням підтримати цю пропозицію, перекривши дах та утепливши будинок, прийшов на прийом сільський голова Дмитро Дейкун. «Треба розробити проектно-кошторисну документацію й подивитися, яке потрібно фінансування», – зазначив Євгеній Шахненко. Микола Шошин додав, що фахівці райдержадміністрації допоможуть підготувати проект.

«Щодо ситуації зі шкільною покрівлею в Новопокровці. Допоможемо, у 2019 році виділимо гроші. Там, де аварійна ситуація, треба одразу реагувати – це чітка позиція й завдання голови облдержадміністрації Юлії Світличної, – сказав Є. Шахненко. – До того ж у школі навчаються близько 450 дітей, учбовий заклад планується зробити опорним, тож треба зробити повний комплексний проект за сучасними стандартами нового освітнього простору. Це надасть можливість не тільки капітально реконструювати приміщення, а й максимально осучаснити школу».

Від громади Кочетка її представниця через заступника передала подяку голові облдержадміністрації Юлії Світличній за нову модульну котельню. Сьогодні у домівках мешканців селища тепло. Люди чекають на нові платіжки.

На прийомі також було порушено проблему відсутності у Кочетку дитячого спортивного майданчика. «Ми вже запланувати будівництво у цьому населеному пункті спортивного майданчика. Наразі визначаємося з місцем. Скоріше за все, він буде розташований біля освітнього закладу», – відповів заявниці голова райдержадміністрації Микола Шошин.

Під час візиту Євгенія Шахненка мешканці зверталися і з питаннями кладення тротуару у Малинівці по вулиці Матросова, впровадження проекту з енергозбереження «Енергія світла» у Чкаловському та іншими.

Всі звернення жителів Чугуївщини взято на контроль та буде вжито заходів для їх позитивного вирішення.