Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У залі райдержадміністрації було підбито підсумки робочої поїздки до району заступника голови облдержадміністрації.

 

Виступаючи перед адміністративно-господарським активом, Євгеній Шахненко відзначив результати командної роботи під керівництвом очільника області Юлії Світличної: Харківщина є лідером за всіма показниками – у промисловості, аграрній, будівельній та інших галузях.

«Стрімкими темпами рухається регіон і в напрямку залучення коштів для розвитку територій, підтвердженням цьому є автошляхи, – сказав Євгеній Дем’янович. – Ми бачимо, як останнім часом у нас докорінно змінилася ситуація у дорожньому господарстві: там, де не можна було проїхати взагалі, – нині ідеальна дорога, якої не було понад 20 років. І щороку фінансування дорожніх робіт зростає. На 2019 рік у Державному бюджеті для Служби автомобільних доріг України заплановано безпрецедентну суму, втричі більшу, ніж минулоріч! Отже, ми упевнено можемо говорити, що найпроблемніші ділянки доріг регіону буде відремонтовано».

Забезпечити комфорт і безпеку жителям області має і запровадження ініційованого Юлією Світличною потужного проекту «Енергія світла».

Окреслив заступник голови облдержадміністрації і ті завдання, що стоять у сфері житлово-комунального господарства, – облік тепла, роз’яснювальна робота щодо розрахунку тарифів, що пов’язані із питаннями соціального захисту, зокрема призначення субсидій.

Микола Шошин подякував заступнику голови облдержадміністрації за візит та плідну роботу. «Ми сьогодні відвідали і проблемні об’єкти, і ті життєво важливі проекти, які буде найближчим часом реалізовано, – зазначив голова райдержадміністрації. – Значні фінансові вкладення завдяки ініціативі керівника області направлені на втілення кардинально нових підходів в системі енергозбереження. Сьогодні завдяки Президенту України, який ініціював створення рад регіонального розвитку і на місцевому рівні, у нас є можливість брати активну участь у плануванні нашого життя на найближчі 3 роки, причому цьому є матеріальне підкріплення. Ми на наступний рік запланували будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у Новопокровці, реконструкцію ЦРЛ, ремонт доріг тощо, тож район розвивається».

Наприкінці наради Євгеній Шахненко заслухав керівників підприємств газо- та енергозабезпечення, дорожнього господарства про стан справ.

«При плануванні будівництва та реконструювання об’єктів першочергова увага має приділятися освітнім та медичним закладам, – відзначив, підбиваючи підсумок зустрічі, заступник голови облдержадміністрації. – Це завдання Юлії Світличної. Необхідно лобіювати інтереси своєї території заради її розвитку».