Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин разом з головою районної ради Антоном Бабійцем привітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом.

 

«Хочу подякувати кожному з вас за щоденну конструктивну роботу, - звернувся до сільських та селищних голів, секретарів рад, депутатів, керівників підприємств району Микола Шошин. - Останніми роками наша країна розвивається потужними темпами. І в цьому величезну роль відіграють Президент Петро Порошенко і керівник Харківської області Юлія Світлична.

Нам треба завжди йти в ногу з часом, і я пишаюся, що працюю пліч-о-пліч з людьми, готовими до позитивних змін, до цілодобової роботи на користь державі. Про це свідчать справи, які ми робимо. Сьогодні немає жодної точки на карті Чугуївського району, де б не кипіла системна робота. І тому вам нині не соромно виходити до земляків і дивитися їм в очі.

В нас є проблеми, але поступово ми їх вирішимо, бо вже маємо реальні плани на найближчі роки. І гроші на це маємо. Продовжимо розпочаті справи: будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу, очисних споруд в Новопокровці, будівництво і реконструкція очисних споруд на Есхарі і в Малинівці, завершення будівництва котелень у Чкаловському та інші».

Очільник краю підкреслив, що децентралізація дала нам не лише свободу, але й додала відповідальності. «Від професіоналізму депутатського корпусу, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування залежать якісні зміни на краще, - зазначив Микола Шошин. - Тому плануйте, підтримка у нас є на всіх рівнях». Він привітав присутніх з професійним святом та побажав їм міцного здоров'я, благополуччя і твердої віри в щасливе майбутнє.

Голова районної ради Антон Бабієць наголосив, що реформа місцевого самоврядування – одна з найбільш дієвих, які було введено в Україні, тому що дала поштовх до розвитку і незалежності самоврядування і в фінансовому плані, і в прийнятті  самостійних рішень.

Це підтвердив і виконуючий обов’язки старости с. Іванівка Віталій Гончаров: «Ми закупили багато нової техніки, вирішили питання вивозу сміття, вуличного освітлення. Великі зрушення відбулися в освіті. Кошти, що вкладаються зараз в наші навчальні заклади, вражають. Раніше ми такого не могли собі дозволити, причому багато що робимо власним коштом».