Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За доброю традицією жінок, які першими у 2019 році народили немовлят в акушерсько-гінекологічному відділенні Чугуївської центральної районної лікарні, привітав голова райдержадміністрації Микола Шошин.

 

Саме перед візитом керівника району вранці другого січня чудового хлопчика, якого батьки одразу назвали Марком, народила Юлія Алан з Введенки. Це перший хлопчик у цій багатодітній родині, де вже виховуються три доньки.

Микола Шошин вручив щасливій матусі квіти та подарунок, побажав найкращого майбуття дружньому сімейству і принагідно запевнив, що у разі потреби обов’язково допоможе родині Алан у вирішенні будь-яких питань.

А перше немовля у Чугуєві з’явилося на світ першого січня о 7:45 – чудову дівчинку вагою 2,7кг народила мешканка Печеніг Карина Денисенко, яка після ретельного медогляду добре себе почуваючи вирушила з дорогоцінним скарбом додому.

Солодкі подарунки від Миколи Шошина цього дня отримали й 16 дітей, які лікуються в денному стаціонарі дитячого відділення лікарні. Медики переконані, що скоро всі вони одужають й повернуться додому. Маленькі пацієнти разом з батьками висловили щиру вдячність очільнику краю за увагу і турботу про підростаюче покоління.

Користуючись нагодою, Микола Шошин поспілкувався з медичним персоналом районної лікарні, очолюваного головним лікарем В’ячеславом Грушкою. Голова райдержадміністрації відзначив: «Ви професійно виконуєте свої обов’язки, лікуєте не лише медикаментами, а й своїм людяним, душевним ставленням до хворих. До того ж запроваджуєте новітні цифрові технології, постійно підвищуєте якість медичних послуг. Тому від голови облдержадміністрації Юлії Світличної, від себе особисто та всіх жителів району висловлюю вам щиру вдячність за найгуманнішу на землі працю і бажаю щастя та благополуччя у родинах».