Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації Микола Шошин та заступник голови райради Інесса Ковтун поздоровили ветеранський актив Чугуївщини з Новим роком та наступаючим Різдвом Христовим.

 

«Від очільниці Харківщини Юлії Світличної, керівництва району та громади нашого краю щиро вітаю вас у новому році та зичу напередодні Різдва, насамперед, здоров’я, оптимізму, родинного благополуччя і так само активно допомагати й надалі розбудовувати рідну Чугуївщину, – побажав заслуженим людям району Микола Шошин. – А справ попереду в нас дуже багато, адже за президентською ініціативою вперше на місцях створено ради регіонального розвитку, тож нам спільно треба визначати пріоритетні напрямки, оперативно вирішувати актуальні питання. І саме ваші мудрість та досвід допоможуть якомога ефективніше втілити стратегічні завдання».

У діалозі з ветеранами розглядалися важливі аспекти соціально-економічного розвитку краю, а Микола Шошин взяв до уваги звернення та побажання земляків.

Очільник району вручив квіти та Почесну грамоту за багаторічну плідну працю та з нагоди ювілею секретарю районної організації ветеранів Таїсі Широкій, побажав їй всіляких гараздів.

Керівник районної організації ветеранів Валерій Горовенко висловив глибоку вдячність керівництву району за постійні увагу та допомогу представникам старшого покоління, плідну співпрацю задля добробуту земляків.

Почесною грамотою від районної організації ветеранів було нагороджено голову первинного осередку села Тернова, іменинника Володимира Латишева.