Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Про зміни умов розподілу електроенергії розповів начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Андрій Парамонов під час брифінгу 8 січня.

 

«Основною метою запровадження нового ринку електричної енергії є приведення електроенергетичної галузі України до європейської моделі, коли розподіл/передача електричної енергії і її постачання провадяться незалежними юридичними особами, а споживачі мають право вибору постачальника, незалежно від їх форм власності. На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» з АТ «Харківобленерго» в 2018 році було виділено постачальника електричної енергії шляхом утворення окремої юридичної особи – ПрАТ «Харківенергозбут»», - сказав Андрій Парамонов. 

За його словами, за «Харківобленерго» залишилася функція транспортування електроенергії від магістральних мереж до кінцевого споживача.

«З 1 січня це вже дві окремі організації. «Харківенергозбут» не підпорядковується «Харківобленерго» і працює, як самостійне підприємство з продажу електроенергії», - зазначив в.о. генерального директора АТ «Харківобленерго» Василь Скопенко.

За словами в.о. генерального директора ПрАТ «Харківенергозбут» Юрія Дяченка, підприємство виконує дві функції: постачальника універсальних послуг і постачальника по вільних цінах.

«Універсальною послугою мають право скористатися побутові споживачі та малі непобутові споживачі, договірна потужність яких - менше 50 кВт. Тимчасово, до 31 грудня 2020 року, послугами постачальника універсальних послуг також можуть скористатися бюджетні установи, незалежно від договірної потужності, а також інші споживачі, договірна потужність яких - менше 150 кВт, - сказав Юрій Дяченко. - Населення не відчує ніякої різниці в тарифах, їх і надалі затверджує НКРЕ. Як мінімум, до 1 липня залишається тариф 90 копійок, якщо споживання електроенергії - до 100 кВт, і 1,6 грн – якщо понад 100 кВт».

Усі інші споживачі, які не потрапили під спектр універсальної послуги, будуть переведені на послугу «вільні ціни», коли кожний споживач має право вибору постачальника. Вартість електроенергії за вільними цінами є договірною і визначається окремо для кожного споживача.

Також за новими правилами впроваджується необхідність для споживачів складати публічні договори про надання послуг з розподілу і договір про постачання електричної енергії (останній можна заповнити на сайті «Харківенергозбуту»).

«Побутові споживачі практично не відчують ніяких змін у процесі впровадження нової моделі роздрібного ринку. Для побутових споживачів фактом приєднання до умов публічних договорів про розподіл та постачання електричної енергії є вчинення будь-яких дій, які засвідчують бажання споживача укласти такі договори. Це надання підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка постачальника універсальної послуги та/або факт споживання електричної енергії», - розповів Юрій Дяченко.

Бюджетним установам, організаціям тимчасово, до 31 грудня 2020 року, надана можливість укладати договори про постачання електричної енергії з постачальником універсальних послуг шляхом застосування переговорної процедури закупівель, що значно скорочує процедуру складання договору.