Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Голова райдержадміністрації Микола Шошин обговорив питання реконструкції малинівських очисних споруд з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, Малинівським селищним головою, представниками проектних організацій та керівниками підприємств малинівської промислової зони.

 

На нараді, на якій був присутній директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації Сергій Магдисюк, булоґрунтовно проаналізовано доцільність реконструкції діючих очисних споруд або будівництва нових.

«При здійсненні своєї діяльності підприємствам необхідно дотримуватись діючих норм законодавства України, у тому числі й екологічного, та здійснювати скид стоків в очисні споруди, які технологічно мають можливість їх приймати», – відзначив Микола Шошин.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації наголосив на важливості отримання згоди від підприємств здійснювати скид стоків в малинівські очисні споруди у разі їх роботи, а не відвозити відходи виробництва на інші об’єкти системи каналізації.

За результатами наради директором Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації С. Магдисюком та головою райдержадміністрації М. Шошиним було визначено конкретні кроки, які необхідно здійснити для вирішення означеного питання, і поставлено відповідні завдання Малинівському селищному голові та керівникам промислових підприємств.