Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Унікальний шанс покращити життя на краще отримали малозабезпечені та вимушено переміщені особи, що проживають на Харківщині, завдяки проекту «Рука допомоги».

 

В рамках проекту люди, які отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечені сім’ї та внутрішньо переміщені особи, залучались до працевлаштування, участі в громадських роботах та отримання допомоги для організації власного бізнесу.

Харківськийрегіон став одним із трьох пілотних, відібраних для впровадження нової програми. Спеціалісти служби зайнятості успішно пройшли цей шлях та мають напрацюванням у цьому напрямку.

Всім бажаючим відкрити власну справу надавалась методична допомога від фахівців служби зайнятості у написанні бізнес-планів; кожному кандидату – консультації через консалтингові центри державної служби зайнятості, в тому числі із залученням представників фіскальної служби, управління Держпраці, пенсійного фонду. Після того, як учасник захистив власний бізнес-проект перед членами експертної Комісії, укладалися договори назакупівлю необхідного обладнання та матеріалів на суму понад 70 тис. грн. За умовами проекту, власник повинен повернути не всю суму, а тільки різницю між отриманою допомогою та сумою сплачених упродовж трьох років податків.

Крім того, до пілотного проекту «Рука допомоги» долучились і суб’єкти господарювання (юридичні та фізичні особи), які за направленням служби зайнятості працевлаштовували переселенців, учасників АТО або малозабезпечених. Безвідсоткова фінансова допомога на придбання обладнання та матеріалів для створення нових робочих місць надавалась у розмірі до 40 прожиткових мінімумів.

Учасники проекту з різних куточків Харківської області представили багато успішних ідей для організації бізнесу. Підприємці запропонували розпочати виробництво вугільних паливних брикетів, надання послуг з клінінгу, відкрили It-курси для дітей шкільного віку, студію краси, провести енергетичний аудит підприємств та житлових приміщень, відкрити сервіс доставки їжі, пункт прокату фотографічного обладнання тощо.    

Харківська обласна служба зайнятості залучила понад 2 тис. непрацюючих громадян. Завдяки проекту понад 900 осіб повернулися на ринок праці та були працевлаштовані, 350 осіб взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, 79 осіб отримали фінансову допомогу на розвиток власної справи. Розширили власний бізнес 40 суб’єктів господарювання, у зв’язку з чим були створені нові робочі місця та працевлаштовані більше 100 осіб.

Надання підприємствам безвідсоткової допомоги дозволило розвивати бізнес в невеликих населених пунктах Харківської області. Всього на заснування бізнесу та реалізацію різноманітних ідей Харківським обласним центром зайнятості здійснено виплати допомоги на придбання обладнання та матеріалів на загальну суму понад 7 млн. грн.

За висновками експертів, проект «Рука допомоги» успішно виконав основне завдання – всі учасники , які розпочали підприємницьку діяльність, продовжують працювати, платити податки і виконувати свої зобов'язання в рамках проекту; представники малого бізнесу створили нові робочі місця для соціально вразливих категорій населення.