Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея


Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 863

Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Notice: Undefined variable: imageOrigHeight in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Повідомлення про корупцію

Перший у 2019 році семінар-нараду з сільськими, селищними головами, секретарями місцевих рад голова райдержадміністрації Микола Шошин розпочав зі слів вдячності присутнім за плідну та конструктивну взаємодію.

 

«2018-й видався для Чугуївщини насиченим на численні важливі здобутки в усіх сферах діяльності, і зроблено неабиякий заділ на нинішній рік. Тож упевнений, що ми так само дружно й активно будемо втілювати ще значніші проекти розбудови рідного краю, невпинно покращувати умови життя та добробут земляків», – наголосив, зокрема, очільник району.

Разом з головою районної ради Антоном Бабійцем він привітав та вручив квіти іменинникам – Зарожненському та Великобабчанському сільським головам Ользі Бичковій та Георгію Чижикову.

Присутні розглянули актуальні питання щодо нових правил передачі показників лічильників природного газу; отримання та заміни особистих ключів електронних цифрових підписів, термін дії яких закінчився; вимог з використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту.

Також ретельно обговорювалися порядок документообігу у зв’язку з реорганізацією після добровільного об’єднання територіальних громад, зміни до низки нормативних актів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

Підбиваючи підсумки семінару-наради, Микола Шошин звернув особливу увагу на погодні умови, що склалися останніми днями, й зажадав, аби відповідні комунальні служби оперативно та якісно усунули всі негаразди та забезпечили комфортні умови для стабільної життєдіяльності громади Чугуївщини.