Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Щороку на Чугуївщині до участі в акції «Щедрий грудень» залучаються організації та установи усіх форм власності, волонтерські та громадські організації, всі небайдужі люди району.

 

У грудні 2018 року новорічні подарунки отримали діти з багатодітних родин і сімей у складних життєвих обставинах, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю.

Подарункові набори від губернатора Харківської обласної державної адміністрації та голови Чугуївської районної державної адміністрації також отримали діти з сімей, батьки яких брали участь в АТО/ООС та діти, які на свята лікувалися в центральній районній лікарні.

Також активну участь в акції взяли загальноосвітні заклади району. Діти брали участь у різноманітних заходах. Учні малювали,  виготовляли обереги, дарували вірші та привітальні листівки пораненим воїнам, які перебувають у військовому шпиталі м. Харкова, а також збирали теплі речі для людей, які потребували цієї допомоги, дарували новорічні концерти та подарунки дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та дітям, які за станом здоров’я не можуть відвідувати освітні заклади, відвідували людей похилого віку тощо.

До акції «Щедрий грудень» приєдналися також громадські та волонтерські організації. Так, громадською організацією «Чугуївська районна організація Товариства Червоного Хреста України» було надано допомогу 121 особі (роздано 435 одиниць одягу, 29 одиниць взуття, м’які іграшки та продовольчі набори).

Долучалися до акції й окремі мешканці Чугуївського району. Вони приносили до соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування Чугуївської райдержадміністрації гуманітарну допомогу у вигляді теплого одягу, іграшок, консервованих овочів та фруктів.

Завдяки допомозі волонтерів більше 100 дітей району з пільгових сімей отримали новорічні подарунки у вигляді солодощів, одягу, іграшок тощо.

Спеціалісти Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в грудні провели акцію «Подаруй дитині іграшку». Всі діти із родин, які перебувають під соціальним супроводом центру, отримали іграшкові новорічні подарунки.

Для дітей з інвалідністю було проведено конкурс «Повір у себе і в тебе повірять інші». Всі діти, що взяли в ньому участь, відзначені подарунками за рахунок коштів у рамках районної Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2017- 2022 роки».

Службою у справах дітей райдержадміністрації були придбано солодкі подарунки для 65 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у рамках районної Програми«План дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Чугуївському районі на період  2017-2021років»,.

Завдяки спільним зусиллям, добрим серцям, небайдужості на Чугуївщині не залишився без уваги та підтримки ті, хто цього потребував.

 

Довідково. «Щедрий грудень» – під такою назвою в Чугуївському районі вже третій рік поспіль проводиться благодійна акція, організатором якої є районна державна адміністрація.

У рамках благодійної акції «Щедрий грудень» надається допомога дітям, які позбавлені батьківського піклування, людям з інвалідністю, одиноким людям та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Завдяки органам влади та громадськості цей рік не став винятком.