Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея


Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 863

Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Notice: Undefined variable: imageOrigHeight in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Повідомлення про корупцію

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини  Волоцкової відбулося засідання комісії щодо розгляду питань реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

 

На ньому були присутні представники суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

У ході засідання було обговорено нагальні питання щодо механізму реалізації у 2019 році постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» та порядку взаємодії суб'єктів, які беруть участь у виконанні урядової програми.

Валентина Волоцкова підбила підсумки реалізації програми за 2018 рік, відзначивши, що з метою своєчасного та якісного її виконання райдержадміністрацією було проведено низку організаційних заходів. У результаті у 2018 році субвенцію з державного бюджету на відшкодування вартості ліків на загальну суму 1407,62 тис. грн освоєно в повному обсязі.

Головний лікар КП «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Черевань познайомила присутніх з переліком ліків, що підлягають повному або частковому відшкодуванню для осіб, які страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму. З метою своєчасного виявлення осіб, які мають право на отримання лікарських засобів за урядовою програмою «Доступні ліки», фахівцями центру щокварталу проводиться оновлення реєстрів пацієнтів відповідно до нозологічних категорій захворювань. Лікарі виписують рецепти, звіряють та визначають достовірність наданих звітів аптечними закладами. Забезпечення лікарськими препаратами осіб з обмеженими фізичними можливостями та малорухомих хворих здійснюється через сімейних лікарів. Постійно оновлюються списки дітей, які знаходяться на обліку з отримання безкоштовних препаратів для лікування бронхіальної астми та гіпертонії.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський поінформував, що відповідно до рішення сесії Чугуївської районної ради з листопада 2018 року структурний підрозділ є головним розпорядником коштів для реалізації урядової програми «Доступні ліки». У 2019 році згоду на співпрацю надали 9 аптек району.