Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Відбулася традиційна різдвяна зустріч голови райдержадміністрації Миколи Шошина з лідерами учнівського самоврядування навчальних закладів району.

 

Відвертий діалог очільника краю з юними земляками, які мають активну життєву позицію, вже третій рік поспіль пройшов у неформальній дружній обстановці, за чаюванням у робочому кабінеті голови райдержадміністрації.

Учнівська молодь цілком природно цікавилася особистим життям Миколи Шошина – його родиною, захопленнями, улюбленими справами тощо, і поважний посадовець з притаманною йому щирістю та гумором задовольнив співрозмовників. Проте на зустрічі обговорювалися й цілком серйозні теми щодо соціально-економічного розвитку конкретних населених пунктів, району в цілому, Харківщини. Підлітки ділилися своїми враженнями, планами на майбутнє, висловлювали конкретні побажання та пропозиції.

Зокрема, мова йшла про необхідність будівництва спортзали у Старопокровській школі, модернізації комп’ютерного класу у школі в Кочетку, реалізації інших проектів, спрямованих на покращання навчального процесу та змістовне дозвілля молоді. Уважно розглянувши кожне звернення лідерів учнівського самоврядування, Микола Шошин підкреслив, що задля вирішення актуальних проблем потрібна спільна конструктивна взаємодія влади та громадськості. Він наголосив на широких можливостях участі у розбудові рідного краю саме юнаків та дівчат, на використанні їх невичерпних енергії та потенціалу у справах місцевих громад.

«Ви вже досягли певних здобутків, ставши лідерами учнівського самоврядування, – звернувся до щколярів Микола Шошин. – Але попереду у вас ще багато іспитів – навчання, праця, творчі пошуки, особисте життя, виховання дітей тощо. Важливо, аби ви не втратили юнацького запалу, залишились такими ж безкомпромісними до існуючих навколо негативних явищ і завжди активно відстоювали інтереси своєї громади, поважали батьків та вчителів, постійно вдосконалювалися.

Адже Україна починається з кожного з нас, і лише разом ми спроможні зробити наше майбуття щасливим. Керівник Харківщини Юлія Світлична вимагає, аби сільській, насамперед, учнівській молоді влада створила такі ж широкі можливості для інтелектуального, творчого і всебічного розвитку, які є в містах. Саме така політика впроваджується на Чугуївщині, де, як ніколи раніше, модернізуються дошкільні та навчальні заклади, з’являються нові спортивні та інші важливі соціальні об’єкти. Тож діятимемо разом!»

Наприкінці зустрічі Микола Шошин подякував юним землякам за корисний діалог, побажав їм подальших успіхів і запевнив, що ініціатива, компетентність та цілеспрямованість молоді завжди стануть у нагоді Чугуївщині та рідній країні.

Після цього для школярів провели екскурсію кабінетами райдержадміністрації, де керівники структурних підрозділів органу виконавчої влади розповіли про свою роботу, дали старшокласникам уявлення про повноваження та завдання, що належать до компетенції райдержадміністрації.