Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Шошина пройшло засідання районного оперативного штабу щодо функціонування систем життєзабезпечення району та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації протягом зимового періоду.

 

Присутні розглянули питання готовності органів місцевого самоврядування та відповідних районних служб до протидії загрозам у зв’язку з ускладненням погодних умов.

Так, про наявність технічних засобів, персоналу, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів тощо доповіли селищні та сільські голови, керівники медичних установ, дорожніх, а також комунальних служб. Відзначалося, що наразі ситуація на Чугуївщині цілком задовільна: дороги від снігових заметів своєчасно розчищаються, організовано 23 пункти обігріву. Однак було виявлено деякі недоліки в роботі дорожніх служб в Юрченковому, Базаліївці, Леб’яжому та Волохову Яру, які терміново слід усунути.

З приводу розглянутих питань прийнято рішення, в якому відповідальним особам надано важливі рекомендації та доручення. Зокрема, необхідно забезпечити цілодобове чергування аварійних бригад у стані підвищеної готовності, мати недоторканим запас необхідних матеріалів, палива, медикаментів тощо, забезпечити безперебійне функціонування закладів і установ соціальної сфери.

«У цьому році ми спільно діємо проти зимової стихії значно вправніше, ніж у попередньому, і це добре, – звернувся до присутніх Микола Шошин. – На помилках вчаться, аби їх не повторювати. Проте пильність, особливо за таких погодних умов, втрачати не варто й на мить. Тому вам треба відповідально поставитися до отриманих сьогодні доручень і зробити все, аби стихія не завадила районній громаді жити та діяти у звичному режимі».